Tryb prowadzenia zajęć dydaktycznych w okresie od 01.03.2022 do 13.03.2022

Szanowni Państwo, drodzy Studenci,

Na podstawie Pisma okólnego nr 5/2022 Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu z dnia 11 lutego 2022 roku w sprawie kontynuacji realizowania części zajęć w trybie zdalnym w dniach 1-13 marca 2022 roku w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, w porozumieniu z Samorządem Studenckim Wydziału podjąłem decyzję o formie prowadzenia zajęć dydaktycznych na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt w okresie 1-13 marca 2022 r.

W okresie od 1 marca 2022 r. (wtorek) do 13 marca 2022 r. (niedziela) zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych będą się odbywały w formie hybrydowej, tj. wszystkie wykłady i zajęcia ogólnouczelniane będą realizowane w formie zdalnej, natomiast ćwiczenia z przedmiotów kierunkowych (laboratoryjne, audytoryjne, terenowe – obligatoryjne i fakultatywne) oraz seminaria, odbywać się będą w trybie stacjonarnym w salach dydaktycznych uczelni wg obowiązującego rozkładu zajęć.

Wszystkie zajęcia na studiach niestacjonarnych (wykłady i ćwiczenia) w czasie pierwszego zjazdu w dniach 5-6 marca będą się odbywały w trybie stacjonarnym w salach uczelni wg rozkładu zajęć.

Wszelkie zmiany godzin odbywania się poszczególnych zajęć dopuszczalne są jedynie za zgodą prodziekana odpowiedniego dla kierunku studiów, natomiast uzasadnione zmiany formy zajęć za zgodą dziekana.

Jednocześnie informuję, że jeżeli nie zajdą żadne nieprzewidziane zmiany w sytuacji związanej z  pandemią, to w okresie od 14 do 27 marca 2022 roku również obowiązywała będzie forma hybrydowa (powyższa) realizacji zajęć dydaktycznych na WBiHZ.

Dziekan WBiHZ

prof. dr hab. inż. Adam Roman