Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Katarzyny Kozyry-Zyskowskiej

i Rada Dyscypliny Naukowej
Nauki Biologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego
zawiadamiają, że w dniu 2 lutego 2023 r. o godz. 12:30
odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej
mgr Katarzyny Kozyry-Zyskowskiej

Tytuł pracy: Historyczno-geograficzne przyczyny zmienności genetycznej myszy polnej Apodemus agrarius ( Pallas, 1771)
Promotor: dr hab. Heliodor Wierzbicki, prof. UPWr – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Promotor pomocniczy: dr Magdalena Moska – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Recenzenci:
1/ dr hab. Agata Banaszek - Uniwersytetu w Białymstoku
2/ dr hab. Małgorzata Tokarska, prof. IBS PAN - Instytut Biologii Ssaków PAN w Białowieży

Publiczna obrona doktorska zostanie przeprowadzona w formie zdalnej przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zapewniających transmisję obrony w czasie rzeczywistym między jej uczestnikami, wielostronną komunikację w czasie rzeczywistym, w ramach której uczestnicy obrony mogą wypowiadać się w jej toku – z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

Link do uczestnictwa.

Na stronie internetowej Wydziału Nauk Biologicznych pod adresem:
zamieszczono:
1) streszczenia rozprawy doktorskiej,
2) recenzje.
Rozprawa doktorska dostępna jest do wglądu w Bibliotece Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu
Wrocławskiego, przy ul. Kanonia 6/8 we Wrocławiu.

Osoboy uczestniczące w publiczej obronie logując się mają obowiązek wpisania swojego imienia i nazwiska.