Ogłoszenia

Praca na stanowisku zootechnika w Stacji Badawczo-Dydaktycznej w Radomierzu

Główne zadania i obowiązki:

  • dbanie o zdrowie, kondycję i dobrostan zwierząt;
  • dobór odpowiednich reproduktorów  w obrębie rasy i typu użytkowego zwierząt do hodowli;
  • prowadzenie dokumentacji hodowlanej;
  • ocena efektów prowadzonej hodowli;
  • kontrola stanu zdrowotnego zwierząt;
  • dbanie o właściwą pielęgnację zwierząt;
  • znakowanie zwierząt, systematyczne prowadzenie dokumentacji hodowlanej i obrotem zwierząt;
  • nadzór nad prawidłowym żywieniem zwierząt i zapewnieniem im odpowiedniej paszy;
  • dobór pasz i nadzór nad prawidłowym żywieniem;
  • dbanie o właściwe warunki zoohigieniczne;
  • dozór nad przebiegiem ciąży i opieka okołoporodowa;
  • organizowanie pracy i nadzorowanie personelu zatrudnionego przy stadzie zwierząt Stacji;
  • nadzór nad studentami odbywającymi praktyki bezpośrednio przy zwierzętach w Stacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy chowie bydła;
  • wykształcenie średnie lub wyższe w kierunku: zootechniczne, weterynaryjne;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • gotowość do pracy bezpośrednio ze zwierzętami;
  • chęć specjalizacji w kierunku bydła mięsnego;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat. B i T;
  • dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl  z dopiskiem w tytule maila: "Zootechnik - Radomierz".

Termin składania dokumentów: 15.05.2024 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.