Dzień Wstępny dla studentów I i II stopnia

Szanowni Państwo,

Centrum Spraw Studenckich Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu uprzejmie informuje, że każda osoba wpisana na I rok studiów w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu ma obowiązek uczestniczenia w zajęciach w ramach „Dnia Wstępnego”.

„Dzień Wstępny” będzie się składał z dwóch etapów, a jego program będzie obejmował następujące części:

I etap – w formie stacjonarnej

spotkanie z Władzami Wydziału, informacje ogólne (w tym sprawy organizacyjne: legitymacje studenckie, orzeczenia lekarskie, rozkład zajęć itp.)

II etap – w formie nagrania przesłanego  na adresy mailowe studentów

wykład z zakresu bezpieczeństwa i higieny kształcenia (BHK) oraz informacja o szkoleniu BHK i p. poż. na platformie e-learningowej, zasady udzielania pierwszej pomocy, omówienie zasad działania Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studiów USOS, informacja o działalności biblioteki, spotkanie z przedstawicielami Samorządu Studenckiego – omówienie struktury organizacyjnej uczelni, prawa i obowiązki studenta, zasady przyznawania świadczeń dla studentów, odpowiedzialność dyscyplinarna studentów i informacja o działalności Samorządu Studenckiego, a także informacja o działalności Centrum Wsparcia i Dostępności wraz z informacjami o wsparciu dla studentów z niepełnosprawnością.

Szkolenie BHK jest obowiązkowe i jego ukończenie jest warunkiem zaliczenia I semestru.

W powyższym szkoleniu powinni uczestniczyć również wszyscy studenci wpisani na I rok studiów II stopnia.

Realizacja I etapu „Dnia Wstępnego” w formie stacjonarnej dla osób przyjętych w drodze wpisu na pierwszy rok studiów:

Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt - według następującego harmonogramu:

01 października 2024 roku /wtorek/

Sala AZ przy ul. Chełmońskiego 38 c, 51 – 630 Wrocław,

budynek E12

godz. 9.00 – godz. 10.00

kierunki:

• biologia studia stacjonarne I i II stopnia,
  • biologia człowieka studia stacjonarne I i II stopnia

godz. 11.00 – godz. 12.00

kierunki:

• bioinformatyka studia stacjonarne I stopnia,
  • zootechnika studia stacjonarne I stopnia

Osoby uczestniczące w „Dniu Wstępnym” prosimy o zabranie ze sobą dowodu opłaty za legitymację i zaświadczenie lekarskie

W celu zapewnienia prawidłowej organizacji spotkania w formie stacjonarnej (I etap) prosimy Państwa o wcześniejsze przybycie.