2-dniowe warsztaty z analizy danych RNA-seq w R

Godzina: 09:00 - 14:00
Organizator: www.xenstats.com
Cena wejścia: 1843,77zł
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Zapraszam na specjalistyczny cykl 2-dniowych warsztatów z analizy danych RNA-seq w R on-line już 20-21 listopada 2021. W naszej ofercie również warsztaty z wprowadzenia do R i RStudio, statystyki w R i RStudio oraz machine learning w R.

Szkolenia mają charakter prowadzonych na żywo warsztatów, ze sprawdzaniem postępów uczestników i możliwością zadawania pytań. Kurs jest prowadzony przez doświadczonych naukowców i uwzględnia elementy analizy statystycznej oraz wizualizacji stosowanych w publikacjach naukowych.

Jako firma bioinformatyczna wywodząca się ze świata polskiej nauki mamy rozległe doświadczenie w prowadzeniu kursów dla naukowców. Szkolimy kadry najlepszych polskich uniwersytetów i instytutów naukowych, takich jak: UAM, UM w Poznaniu, UO, UŚ, UW, UWM, UZ, IBD PAN, UP w Lublinie, ICHB PAN, IGR PAN, UM w Lublinie, IITD PAN, IHAR-PIB, UP w Poznaniu, IMDiK PAN. Jesteśmy też oficjalnym partnerem UAM współorganizującym XIII edycję Poznańskiej Letniej Szkoły Bioinformatyki. Jako spółka bierzemy udział w badaniach naukowych zakończonych publikacjami.

Więcej informacji pod adresem:

Oprócz zajęć grupowych prowadzimy również kursy indywidualne zgodne z indywidualnymi potrzebami klientów, np. z analizy danych chromatograficznych.

Wykonujemy również szereg specjalistycznych usług bioinformatycznych i statystycznych.

Serdecznie zapraszam!

Dr Aneta Sawikowska